Zabýváme se výrobou součástí a výrobků obráběním kovů a dalších materiálů . Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru obrábění kovů jsme schopni navrhnout a vyrobit na našem vybavení nejen součásti běžných rozměrů, ale i součásti a konstrukce větších rozměrů ze všech druhů běžných kovů při dosažení maximální přesnosti a vysoké kvality.
Naše firma pro Vás vyrobí výrobky z kovových materiálů v kusovém a malosériovém množství dle návrhu a požadavků zákazníka, nebo pomůžeme při vývoji s naším oddělením konstrukce dané součásti či výrobku. Díky kompletnímu vybavení k našim obráběcím strojům můžeme v kovovýrobě uplatnit širokou škálu pracovních postupů na opracovávaných materiálech. Dále se věnujeme výrobě a vývoji prototypů a funkčních vzorků pro výrobu, návrhu a výrobě pomocných přípravků pro výrobu, a výrobě speciálních nářadí .
V případě zájmu poskytujeme také další služby v oblasti kovovýroby a obrábění materiálů pro dílčí úpravy součástí a výrobků z kovových i jiných materiálů. Můžeme zajistit výrobu a kompletaci menších i větších ocelových konstrukcí i drobné zámečnické práce. Dále nabízíme možnost spolupráce a poradenství při vývoji a výrobě a konstrukční činnost.
Jsme flexibilní a rádi řešíme nové věci, poskytujeme širokou škálu služeb, rozhodující je pro nás kvalita a našim hlavním cílem je spokojený zákazník a dlouhodobá spolupráce