O NÁS

Firma VISBETO, s.r.o. vnikla v roce 2013. Převzala výrobní program, výrobní proces a všechny zaměstnance firmy VISBET PŘÍBRAM, s.r.o. Tak jako příbramské společnosti zabývající se vibrační technikou, tak i firma VISBET vznikla na základě privatizace VZUP Kamenná (Vývojová základna uranového průmyslu) a několik konstruktérů, kteří společně pracovali na vývoji vibrační techniky, přispěli nové společnosti svými nejlepšími poznatky a dovednostmi. Jsme hrdi, že jsme mohli převzít část výrobního procesu a znovu ji v novějším prostředí obnovit a rozvinout do současného stavu.

Hlavní činnosti společnosti je výroba a inovace vibrační techniky, která má široké uplatnění ve slévárenství, hutích, pískovnách, drtírnách, cementárnách, kotelnách, třídírnách a spalovnách odpadů, vápenkách, úpravnách, sklárnách, v potravinářství, v chemickém průmyslu, při výrobě umělých hmot a v dalších odvětvích.

K tomu abychom mohli uspokojit všechny potřeby našich zákazníků, jsme nejprve začali u sebe a dopřáli jsme si nové vybavení a zlepšili jsme kvalitu našich zaměstnanců. Nyní jsme schopni expedovat naše výrobky od 4 do 6 týdnů od přijmutí objednávky.

Jaký sortiment a čím se vlastně zaobíráme? Nejpyšnější jsme na naši výrobu zavážecích vozů. Ty dodáváme především do slévárenských provozoven. Dále v našem sortimentu muže nalézt vibrační žlaby, vytloukací rošty, vibrační trubky, vibrofluidní chladiče a mnoho dalších.

INFORMACE

VISBETO, s.r.o. je společnost vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka  C 210070.

DOKUMENTY

Notářský zápis 1

Notářský zápis 2

Notářský zápis a zápis z VH 2014

Účetní uzávěrka 2013

Zápis z VH 2014

Zdroj: www.justice.cz

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Bohužel, v současné době nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici.

 

Středisko strojírenské výroby: Dlouhá Lhota 23 (Drásov Skalka), 261 01 Příbram 1